Порошенко вимагає розпочати міжнародний трибунал для розслідування катастрофи малайзійського " ​​Боїнга -777"

14 июля 2015 - newsdoneck

Президент України Петро Порошенко у вівторок , 14 липня, провів телефонні переговори з прем"єром Канади Стівеном Харпером .
У ході переговорів Порошенко і Харпер обговорили ситуацію в Донбасі, повідомляє прес -служба українського президента.
"Президент України висловив подяку за допомогу Канади в оснащенні та тренуванні українських військових , в лікуванні , реабілітації та надання медичного обладнання. Президент при цьому відзначив важливість посилення обороноздатності України , що необхідно для стримування подальшої ескалації ", - йдеться в повідомленні.
Порошенко також зазначив, що Україна неухильно дотримується Мінських домовленостей , а з іншого боку йде порушення режиму припинення вогню , триває утримання заручників , включаючи Надію Савченко.
Також співрозмовники згадали про наближення річниці трагедії збитого малайзійського " ​​Боїнга -777" .
"При цьому Порошенко підкреслив важливість початку міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності винних у цьому злочині ", - зазначили в прес-службі президента.
Як повідомляв Dialog.ua раніше ,
Про це Порошенко сказав, коментуючи події в Мукачеві. Там , на думку президента, відбувається справжнє перерозподіл потоків контрабанди.
"Контрабанда не є чисто закарпатської проблемою. Тільки ми почали затискати гайки - відразу вся ця нечисть повискакували . Контрабандисти Закарпаття кинули виклик всій Україні. Я хочу заявити - ми цей виклик приймаємо ", - цитує Порошенка його прес -служба.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!