Пряма відео-трансляція Шустер LIVE від 10.07.2015 . Боротьба з корупцією: недоторканних не існує?

10 июля 2015 - newsdoneck

Вашій увазі - пряма відео-трансляція телепрограми Шустер Live у режимі онлайн . Ефір від 10 липня.
Тема сьогоднішньої передачі: "Валютні кредити : хто кому прощає ?
Боротьба з корупцією: недоторканних не існує?
Героям Слава! А сім"ям загиблим - тільки пам"ять ? "
Нагадаємо, депутати від " Блоку Петра Порошенка" вважають, що під час прийняття скандального законопроекту №1558 про реструктуризацію валютних кредитів були порушення .
Про це заявив заступник глави фракції Ігор Кононенко.
За його словами , за прийнятим законопроектом буде вироблено переголосування на наступному тижні.
" На наступному тижні, якщо буде позачергове засідання парламенту, або через тиждень - на плановому засіданні - цей закон буде переголосовано ", - заявив він.
Депутат заявив, що з реалізацією цього законопроекту можуть виникнути певні складнощі .
"Наша фракція не дасть жодного голосу за нього , тому що цей законопроект несе за собою більше 90 млрд гривень збитків для банківської системи країни. По суті - його неможливо реалізувати . Якщо він буде реалізований , то це крах для банківської системи України ", - підкреслив Кононенко.
У свою чергу , голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що проведення виборів в окупованій частині Донбасу можливо тільки після
За його словами, вибори повинні проводитися тоді, коли буде зупинений вогонь, відведено озброєння , випущені заручники.
"Ні, я на даний момент не бачу, що там можуть бути проведені повноцінні вибори. За Мінським угодами там повинні зупинити вогонь , відвести озброєння, випустити заручників , підготувати без зброї і без впливу на людей демократичні вибори, які повністю відповідають чинному українському законодавству , і тільки тоді можуть бути проведені вибори ", - сказав Гройсман.
Він також додав, що відповідальність за результат виборів лежить на виборцях .
"Демократичний вибір - це демократичний вибір . Вони можуть обирати того, хто не є злочинцем і вбивцею. І це вже буде їх вибір і їх відповідальність . Звичайно, якщо їм будуть ставити дуло автомата на ділянці, якщо там будуть стояти люди не дуже приємної зовнішності , у камуфляжній формі і з автоматами , то вони змушені будуть голосувати, як їм скажуть ", - зазначив Гройсман.
Він також підкреслив , що центральна влада вважає жителів окупованого Донбасу українцями. Там такі ж люди , як і в інших регіонах України.
"Ні, там такі ж люди. Так, кажуть на різній мові , та національності різні - хіба це погано? Це добре, це колорит . Але всі ці люди мають одне спільне - вони всі українці . В Донбас приїжджають з різних республік Російської Федерації захищати російська мова, не вміючи грамотно на нього говорити . Росія повинна забрати свої війська , і все стане на свої місця. Від децентралізації виграє вся Україна , в тому числі і Донбас " , - резюмував Гройсман.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!