Прокуратура : у Харківській області знайдена машина, на якій зник убивця інкасаторів

10 июля 2015 - newsdoneck

Машину виявили в селі Хроли Харківського району Харківської області.
Про це повідомили в прес- службі прокуратури області.
"Машина знайдена. Злочинець кинув її в посадці на під"їзді до села ", - зазначили у відомстві.
"Прохання до мешканців цього району, які могли бачити автомобіль або злочинця, повідомити інформацію про це в міліцію зручним для них способом", - додали в прес-службі.
Раніше в прокуратурі Харківської області повідомили, що почерк вбивства ідентичний розстрілу інкасаторів у Харкові рік тому.
Нагадаємо,
В результаті нападу загинули три людини - листоноші супроводу Харківської дирекції «Укрпошти». Всі - чоловіки (1962 , 1969 , 1977 р.н.).
Після розстрілу трьох інкасаторів , підозрюваний витягнув труп водія і сів на його місце. Коли фургон не завівся - зупинив проїжджаючу машину, перевантажив гроші і не поспішаючи покинув місце злочину.
Деталі трагічного нападу на працівників «Укрпошти» розповів журналіст Слава Маврич .
За свідченнями очевидців , зловмисник діяв сам .
« Діяв холоднокровно, впевнено, не поспішав. Розстріляв фургон , витягнув труп водія з машини , сів на його місце. Коли фургон не завівся - зупинив випадкове авто (це була срібляста десятка) . Кілька пострілів в повітря. Господар легковика тікає. Злочинець сідає за кермо машини. Підганяє десятку до поштової уазика , перевантажує щось з фургона в легковик і не поспішаючи покидає місце злочину » , - написав Маврич .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!