Рада підтримала ідею створення трибуналу для розслідування катастрофи Боїнга

16 июля 2015 - newsdoneck

Депутати офіційно звернулися до ООН з проханням про створення міжнародного трибуналу з розслідування аварії малайзійського літака в Донбасі.
За відповідну постанову парламенту проголосували 248 народних депутатів.
"Верховна Рада України звертається до ООН і всім державам світу підтримати створення рішенням ООН міжнародного трибуналу для судового переслідування винних і переслідування осіб, відповідальних за цей злочин ", - йдеться в тексті звернення .
Крім того, український парламент закликає не допустити безкарності винних у злочині , зв"язковому зі збитим літаком , і забезпечити неухильну реалізацію принципу невідворотності покарання. Український парламент висловлюється на підтримку спільної ініціативи України , Нідерландів , Малайзії , Австралії та Бельгії щодо створення міжнародного трибуналу під егідою ООН для судового переслідування винних у трагедії.
"Разом з тим , керівництво РФ всіляко намагалося зірвати розслідування цього злочину і дезінформувати світову спільноту . РФ, як держава - агресор , яке анексувало Крим, окупувало частину Донбасу і перетворило своїх військовослужбовців в кривавих терористів, не має ні морального, ні юридичного права блокувати рішення ради безпеки ООН по створенню зазначеного міжнародного трибуналу ", - йдеться в тексті заяви
Відзначимо, що уряд Малайзії продовжує наполягати на створенні міжнародного трибуналу для розслідування аварії " Боїнга" в Донбасі минулого літа. Винні мають бути притягнуті до відповідальності .
Таку заяву прем"єр- міністр Малайзії Наджиб Разак зробив на своєму офіційному сайті.
"Битва за правду і справедливість далека від завершення, і ми продовжимо повну і тісну співпрацю з Міжнародною слідчою групою , яка розслідує трагедію" , - зазначив прем"єр.
Він також додав, що у них вже є більш ясна картина щодо можливих причин катастрофи. Результатами незалежного розслідування має стати залучення до відповідальності винних.
"Ми продовжуємо наполягати на встановленні повного, ретельного і незалежного трибуналу щодо інциденту - заради сімей та друзів загиблих", - заявив міністр.
Прем"єр-міністр також підкреслив, що загиблі пасажири стали жертвами чужої війни .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!