Рада підтримала зміни до Конституції щодо децентралізації

16 июля 2015 - newsdoneck

16 липня 288 голосами народні депутати підтримали президентський закон 2217а і 2217 б.
Сьогодні на пленарному засіданні до порядку був включений президентський законопроект про внесення змін до Конституції щодо децентралізації (щодо статусу окупованих частин Донецької та Луганської областей ) .
Обговорення документа йшло важко: при відкритті засідання парламенту спікер Володимир Гройсман оголосив перерву , яка тривала майже 3 години.
У цей час керівники фракцій проведемо консультації в кабінеті спікера.
Це пов"язано з тим , що при доопрацюванні законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації норму про те, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом , перенесли з перехідних положень законопроекту в перехідні положення самої Конституції.
Після тривалих дебатів парламентарії підтримали закон.
Варто відзначити, що перед початком засідання тільки одна політична сила - "Опозиційний блок" - відкрито заявили, що підтримають президентський закон.
Після голосування в сесійній залі почалася бійка між депутатами.
Раніше Петро Порошенко заявив, що проект змін до Конституції не передбачає особливого статусу Донбасу. Сьогодні Петро Порошенко презентує у Верховній Раді зміни до Конституції України.
Гарант зазначив, що проект змін до Конституції розробили дві комісії - українська Конституційна і Європейська Венеціанська , яка підтримала роботу, яка була проведена в Києві.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!