Радник Порошенко: Путін звільнить уряд анексованого Криму

13 июля 2015 - newsdoneck

Радник президента України , екс -глава Ради міністрів Криму Сергій Куніцин заявив, що Володимир Путін звільнить нинішнє "керівництво" окупованого Криму.
"Я думаю , що все йде до того, що вони будуть усунені. І вони реально недооцінюють, з ким вони мають справу з Москви. У керівництві Росії сьогодні співробітники КДБ і ФСБ. І цілком очевидно , що, якщо проаналізувати історію , зрадників ніколи і ніде не любили ", - зазначив політик.
За словами Куніцина , нинішні так звані " спікер " Володимир Константинов і " прем"єр " Сергій Аксьонов спочатку не були чисті на руку.
"І те, що сьогодні відбувається - рік хлопчакам дали побалуватися, вони набрали там свої команди, команди, дійсно, корумповані, крадуть на всі боки ... Я знаю, що доповідали про корупцію. На що, наскільки мені відомо, перша особа в Росії говорило : ну, вони ж нам Крим на блюдечку принесли - нехай "покерувати" ... А все йшло до того, що ці люди управляти не здатні. І, врешті-решт, зараз ФСБ, правоохоронні органи, в яких "першу скрипку грають» не кримчани , просто почали ламати корупційні схеми, заарештовувати міністрів. І все ближче підбираються до "першим керівникам" республіки ", - підбив підсумок радник Порошенко.
Як повідомляв Діалог раніше ,
На 12 липня біля україно-російського кордону зосереджено рекордну кількість техніки російських військ.
Про це заявив Президент України Петро Порошенко.
«У нас є інформація, що біля українських кордонів розміщено рекордну кількість ЗС РФ. Причому у нас ця інформація не тільки з власних розвідданих , це підтверджено і по лінії НАТО, і по лінії США, і по лінії країн ЄС », - стверджує глава держави.
За словами Порошенка , ВСУ на даний момент підвищили свою боєготовність.
«Сьогодні в зоні АТО у нас більше 64 тис. Військовослужбовців ЗСУ. Додатково у нас є Нацгвардія , СБУ, прикордонники. У нас набагато більше техніки там », -сказав він .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!