Росія не зможе випускати Ан-148 без українських комплектуючих

17 июля 2015 - newsdoneck

Воронежские авіаційні літакові об"єднання можуть не отримати два з чотирьох запланованих літаків Ан-148 через відсутність українських комплектуючих .
Про це заявив заступник міністра оборони РФ Юрій Борисов.
" Викликає побоювання і ще ряд державних контрактів 2015 року. Існує загроза зриву постачання Воронезьким авіаційним літаковим об"єднанням двох з чотирьох запланованих літаків Ан- 148-100Е . Причиною з"явився відмова поставки основних стійок шасі українським постачальником . В даний час їх виробництво освоєно нижегородським підприємством" Гідромаш ", - зазначив Борисов.
Держконтракт з російським військовим відомством підписали ОАК (куди входить ВАЛТ) в травні 2013 року , він передбачає постачання 15 літаків протягом 2013-2017 років .
Зокрема , в 2013 році військові повинні були отримати одне повітряне судно , по чотири - в 2014 і 2015 роках, за три - в 2016 і 2017 .
Загальна сума контракту склала 18 мільярдів рублей.А перший літак Ан- 148-100Е (реєстраційний номер РА- 61718 ) був переданий Міноборони РФ 6 грудня 2013 .
Виробництво Ан-148 налагоджено у Воронежі і Києві і до початку російської агресії здійснювалося в кооперації заводів. До 65 % комплектуючих літаків, за даними російської компанії "Ільюшин Фінанс " виробляється на російських підприємствах , тому в РФ вважають їх продуктом російського виробництва.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Російський експерт Слава Рабинович впевнений, що трибунал по малайзійському « Боїнгу» вже загнав у кут Кремль.
За його словами , у російської верхівки вже більше нічого не залишилося , як все заперечувати .
"Зрозуміло, що вони не хочуть трибуналу по цій справі. Але який у них варіант ? Тільки все заперечувати . Цю тактику Путіна і його ОПГ імітують кремлеботи і тролі . Але на відміну від російського басманного правосуддя біля західного зовсім інші правила . Вони не можуть пред"являти звинувачення і докази , що не розробивши всі деталі процесу . Тут абсолютно не потрібно шукати змови . все, що вже відомо , показали так званому російському керівництву , і воно з цього приводу дуже сильно панікує ", - сказав Рабинович.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!