Росія погрожує Надії Савченко довічним ув"язненням

14 июля 2015 - newsdoneck

Слідчий комітет РФ завершив розслідування кримінальної справи щодо Надії Савченко.
Міністерство закордонних справ України висловило протест російській стороні проти перекваліфікації справи льотчиці , народного депутата 34- річної Надії Савченко. 6 липня Слідчий комітет РФ звинуватив Надію Савченко в безпосередньому вбивстві двох російських журналістів на Донбасі, а не в пособництві , як формулювали раніше. Їй загрожує довічне ув"язнення.
"Захист має розшифровки дзвінків з мобільного Надії Савченко в день, коли загинули російські журналісти . Всі ті дослідження, в яких нам відмовили в Росії, проведуть в Україні місцеві криміналісти. Через тиждень-два будуть нові , незалежні від технічних деталей докази , що вже в десятій ранку Савченко була в полоні ", - говорить адвокат Ілля Новиков. Журналісти загинули близько 12.00.
Через вживання водопровідної води і голодовки в нирках Надії утворилися камені, каже її сестра Віра , 32 роки.
Нагадаємо, 7 липня загальний комітет Парламентської асамблеї ОБСЄ з демократії, прав людини і гуманітарних питань прийняв резолюцію " Викрадені і незаконно укладені в Російській Федерації українські громадяни". Вимагають звільнити Надію Савченко , кінорежисера Олега Сенцова та інших осіб.
А 10 липня Надія Савченко повідомила, що ознайомилася з матеріалами справи. Вкотре сказала, що не причетна до загибелі журналістів .
"Російський суд , швидше за все , визнає Надію винною, але в результаті тиску міжнародного співтовариства в політичних переговорах її обміняють на російських військових ", -
Як повідомляв Діалог раніше ,
Адвокати української льотчиці Надії Савченко виявили відповідне доказ.
Захист утримуваної в Росії української льотчиці Надії Савченко домовилася зі Службою безпеки України (СБУ) про проведення технічної експертизи у справі своєї підзахисної .
Про це повідомив в ефірі телеканалу "Інтер" один з адвокатів Ілля Новиков.
За його словами, у захисту є розшифровка телефонних дзвінків з мобільного Савченко в той самий день, коли загинули російські журналісти , у вбивстві яких спеслужби РФ звинувачують українку.
При цьому Новиков зазначив, що захист " усвідомлює, що російський суд не візьме до уваги цю розшифровку ", у зв"язку з чим даний аргумент на користь невинуватості льотчиці " потребує підкріплення " .
З представниками СБУ Новіков зустрівся в Києві, де провів майже тиждень. На зустрічі йшлося про підготовку свідчень, що Савченко на момент загибелі російських журналістів вже перебувала в полоні сепаратистів в Луганську.
" Завдання - підкріплення цієї бази ... Мені пообіцяли, що всі ті дослідження, в яких нам відмовили в Росії , будуть проведені в Україні силами місцевих криміналістів . І я сподіваюся, що через тиждень-два ми з колегами зможемо анонсувати , що у нас є нові , незалежні від технічних деталей докази того, що вже в 10.00 ранку Савченко була в полоні ", - сказав Новіков.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!