Росія розвалила справу проти Литвинова : потерпілих і свідків немає

11 июля 2015 - newsdoneck

Адвокати українця Сергія Литвинова, який знаходиться в Росії під арештом і звинувачується у вбивстві 38 осіб на Донбасі , подали в Слідчий комітет клопотання про закриття кримінальної справи.
Дане рішення захисту пов"язано з тим, що у справі Лівінова немає потерпілих, а свідчення проти нього дали раніше судимі бойовики , при цьому мова йшла про три нібито вбитих, а не про 38-ми , повідомляє " Коммерсант " .
Литвинов нині переведений в Ростов-на-Дону для проведення процедури його впізнання бойовиками , які воювали на стороні так званої ЛНР .
Відзначається , що Литвинов приїхав в лікарню до лікарні райцентру Тарасівське Ростовської області з знаходиться недалеко від кордону українського села Комишне лікувати флюс. За свідченнями бойовиків , які перебували на лікуванні в лікарні в одній палаті з Литвиновим , після спільного розпиття алкогольних напоїв Литвинов несподівано розповів їм, що добровільно приєднався до бійців батальйону " Дніпро -1". Крім цього, Поіх словами, він розповів, що брав участь у зачистки у селі Макарове , в ході яких були вчинені вбивства мирних жителів.
У свою чергу Литвинов не підтвердив свою службу в батальйоні, так як через психічного захворювання він був звільнений від служби в збройних силах.
Російські слідчі так і не встановили , хто і як був убитий в Макарове . У той же час українська сторона заявляє, що нічого подібного в цьому населеному пункті взагалі не відбувалося. "Дніпро -1" , стверджує МВС України , знаходився далеко від цього села - під Маріуполем .
Однак, як стало відомо виданню, слідство висунуло Литвинову нове звинувачення за статтею " розбій у складі групи озброєних осіб". Згідно з версією Слідчого комітету
" За версією СКР , незадовго до від"їзду до Росії озброєні автоматами Литвинов і двоє українських військовослужбовців в селі Колесниківка Луганській області напали на громадянина Росії Андрія Лисенка , відібравши у нього УАЗ-452 і Opel Frontera . Потерпілий упізнав Литвинова по фотографії, але на його очне впізнання не з"явився ", - повідомляє видання.
Сам Литвинов спростовує всі звинувачення. До того ж він заявив, що підпис під протоколом допиту , де він зізнався в масових вбивствах, стоїть не його . Адвокати наполягатимуть на проведенні почеркознавчої експертизи .
"Я досі не можу зрозуміти , звідки взялися нібито вбиті Литвиновим 38 осіб, якщо жоден з них наслідком не встановлений !", - Сказав адвокат Литвинова Віктор Паршуткін .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Адвокати української льотчиці Надії Савченко виявили відповідне доказ.
Захист утримуваної в Росії української льотчиці Надії Савченко домовилася зі Службою безпеки України (СБУ) про проведення технічної експертизи у справі своєї підзахисної .
Про це повідомив в ефірі телеканалу "Інтер" один з адвокатів Ілля Новиков.
За його словами, у захисту є розшифровка телефонних дзвінків з мобільного Савченко в той самий день, коли загинули російські журналісти , у вбивстві яких спеслужби РФ звинувачують українку.
При цьому Новиков зазначив, що захист " усвідомлює, що російський суд не візьме до уваги цю розшифровку ", у зв"язку з чим даний аргумент на користь невинуватості льотчиці " потребує підкріплення " .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!