Событие: Анатолий Локоть провел встречу с послом КНДР - узнай первым!

Росія сподівається врятувати туризм в включеному Криму за рахунок мусульман

17 июля 2015 - newsdoneck

РФ планує залучити паломників- мусульман , щоб спасти туристичний сезон в окупованому Криму.
Росія дасть старт паломницьким турам в
Він зазначив, що відомство окрему увагу приділяє розвитку паломницьких турів. На його думку , перспективи розвитку даного напрямку величезні. « Тільки в рамках однієї конфесії такий тур здатний залучити мусульман з усієї Росії , яких налічується близько 20 мільйонів , а також паломників з-за кордону », - розповів Тагарі .
Представникам національно-культурних автономій анексованого Криму запропонували підготувати інформацію про маловідомі об"єктах , які в подальшому увійдуть до екскурсійних маршрутів .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Посилення відповідальності за незаконний в"їзд в окупований Крим підтримують всі парламентські фракції.
Верховна Рада України обговорює перспективи посилення покарання за незаконний в"їзд на територію окупованого півострова. Таку інформацію оприлюднив міністр курортів і туризму АРК Крим, а нині радник міністра аграрної політики і продовольства України Олександр Лієв , - передає "Комерсант".
За його словами, посилення відповідальності підтримують всі парламентські фракції.
"Я чотири роки, будучи міністром по курортному туризму , агітував росіян їздити до Криму, зараз же попереджаю, чим це може бути чревате . Жорсткість відповідальності однозначно підтримано в усіх фракціях. Зараз йде дискусія про те, щоб це питання було піднято в Раді в ході наступної сесії " , - заявив Лієв.
У тих, хто все ж таки зважиться на незаконний в"їзд на півострів можуть виникнути проблеми з отриманням шенгенських віз, так Європейський союз ввів санкції щодо Криму.
" Список може бути направлений в МЗС України і потім в представництва Євросоюзу ", - зазначив Лієв.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!