Росія заарештувала більше 100 українців без пояснення причин

13 июля 2015 - newsdoneck

У Росії на кордоні з Білорусією " з незрозумілих причин " затримали понад 100 громадян України .
Готуються документи для їх екстрадиції кажуть у посольстві України в Москві.
"Вчора , в місті Невель , Псковської області співробітниками прикордонною ФСБ Росії затримано 20 мікроавтобусів, в яких їхало понад 100 громадян України . Українці з Волинської області в"їхали в Республіку Білорусь і прямували в Санкт -Петербург" , - сказав співрозмовник агентства.
При цьому він зазначив, що між РФ і Білорусією немає кордону, так як ці країни входять до Митного союзу.
" Більшість затриманих - вихідці з Івано-Франківської області. Готуються документи по їх виселенню по які зрозумілих причин. Вони в"їхали на територію Росії законно", - повідомив дипломат.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Рахунок представництва МІА "Росія сьогодні", до складу якого входить пропагандистський канал Russia Today і РІА "Новости" , у Великобританії у банку barclay"s був закритий через санкції британського казначейства .
Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на представника банку .
" Рахунок закритий ... банк повинен направити відповідне повідомлення ", - повідомив він, відмовившись офіційно називати причини закриття рахунку .
Проте пізніше джерело в банківських колах пояснив, що казначейство Великобританії внесло до списку осіб, які підпадають під фінансові санкції, гендиректора МІА "Росія сьогодні " Дмитра Кисельова, через що представництво могло потрапити під фінансові обмеження.
В даний час рахунок закритий, доступ до інформації заборонений.
Офіційного повідомлення від банку про закриття рахунку і про причини такого рішення в представництво МІА "Росія сьогодні " поки не надходило.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!