Саакашвілі : Марія Гайдар подає заяву на отримання українського громадянства

17 июля 2015 - newsdoneck

Сьогодні Марія Гайдар була призначена на посаду заступника голови Одеської облдержадміністрації.
Про це у своєму Facebook повідомив голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі.
" Представив сьогодні на посаду заступника Голови Одеської ОДА Марію Гайдар. Марія - один з найблискучіших російських політичних лідерів , які борються з путінським режимом. Вона економіст , вчилася в Академії народного господарства в Москві і в Гарвардському університеті. Я особисто знав і дуже поважав її батька Єгора Гайдара. Марія подає заяву на ім"я Президента про отримання українського громадянства ", - йдеться в повідомленні.
Марія Гайдар відзначилася ефективними реформами в Російській Федерації , таку думку в своєму мікроблозі Твіттер висловив журналіст Павло Шеремет.
"Марія Гайдар провела чудові реформи соц. Сфери і охорони здоров"я в Кіровській області . Навіть Суріковского пропаганді нічого було їй пред"явити ", - написав журналіст.
Відзначимо, що з липня 2009 року по червень 2011 року Марія Гайдар обіймала посаду заступника губернатора Кіровської області Російської Федерації.
Павло Шеремет також заявив, що політичний потенціал Марії Гайдар лякає чинну владу в Російській Федерації .
" Намагаючись обмовити Марію Гайдар зомбоящик вигадав Фейкові ДТП, нібито Гайдар збила жінку - ознака того, що її політ. Потенціал лякає" , - зазначив журналіст .
Нагадаємо, що в 2012 році російські блогери звинуватили Марію Гайдар в тому, що вона є винуватцем дорожньо -транспортної пригоди, в результаті якого загинула 13-річна дівчинка.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!