Саакашвілі провів рейд в Одесі : Потрібно моментально зняти паркани і відкрити пляжі

11 июля 2015 - newsdoneck

Михайло Саакашвілі зажадав прибрати паркани навколо закритих пляжів Одеси.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі розпорядився відкрити закриті пляжі Одеси .
Про своєї ревізії він написав на своїй сторінці в
За його словами , обнесені парканами пляжі порушують конституційні права одеситів і гостей міста.
« Подзвонив чолі прикордонної служби України Віктору Назаренко та Голові СБУ Василя Грицака і вони моментально підтримали ідею зняти паркани і відкрити пляжі » , - написав Саакашвілі.
Як повідомляв Діалог раніше ,
У четвер , 9 липня, в суді Тбілісі розпочався розгляд кримінальної справи відносно екс -президента Грузії Михайла Саакашвілі.
Його звинувачують у перевищенні службових повноважень та організації побиття бізнесмена , а нині депутата парламенту Валерія Гелашвілі .
На засіданні суду прокуратура клопотала про об"єднання звинувачень у цій справі проти колишнього міністра внутрішніх справ Вано Мерабішвілі і колишнього начальника департаменту оперативного призначення МВС Іраклія Кодуа , однак суд відхилив це клопотання. Процес у цій справі в суді призначено на 20 липня.
За версією слідства , співробітники МВС за розпорядженням Мерабішвілі і Кодуа в липні 2005 року зупинили в центрі Тбілісі автомашину Гелашвілі , вивели його з салону і побили , після чого він був доставлений в лікарню у вкрай важкому стані.
Передісторія цього побиття мала місце на початку 2005 року , коли Гелашвілі в інтерв"ю грузинській газеті " Резонанс " заявив, зокрема , що Саакашвілі нібито забрав у нього нерухомість, і що він не визнає президента, який не захищає інтереси громадян .
Згідно з матеріалами порушеної кримінальної справи , напад на Гелашвілі організував Саакашвілі, а виконали його Мерабішвілі і Кодуа .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!