Сакварелідзе повідомив про закриття кримінальної справи за фактом обшуку в ГСУ ГПУ

11 июля 2015 - newsdoneck

Кримінальну справу , яку було порушено за фактом обшуку в Головному слідчому управлінні ГПУ , закрито.
як повідомляє
Обшуки в ГСУ проводилися в повній відповідності з законодавством.
"Все процесуальні документи були в повному порядку ", - сказав Сакварелідзе .
Нагадаємо, за словами
« По надійності Генпрокуратура не поступається самим захищеним банкам . А скринька просто відкривався . Страх перед обшуками .
Співробітники СБУ спрямовані новим головою Василем Грицаком і заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе виявили в процесі обшуку у першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця 500 000 $ , 3,5 млн гривень , золото, 35 пакетів з діамантами з загальною кількістю 65 каменів , автомат Калашникова та срібну ложечку » , - написав політик на своїй сторінці в Facebook.
За його даними , у відповідь на обшуки
«Це було так зухвало і блюзнірство , що суспільство обурилося і почало цікавитися адекватністю Гузиря . Отямившись, Гузир спробував зробити хорошу міну при поганій грі і почав розповідати, що ніяких кримінальних проваджень не було і немає , а є лише службове розслідування. Але воно вже завершено , і підстав для початку досудового розслідування немає. Хоча дверний замок в кабінеті, де був обшук, зламаний », - коментує Береза.
На думку парламентарія, « прокурори в Україні - це вже каста ... Батьки тягнуть за собою дітей на " хлібне місце ". Все життя працюючи на державу , вони будують собі палаци в Україні , роз"їжджають на бентлі і ренж роверах , купують нерухомість на Адріатиці і знають, що кругова порука їх не здасть . Гузир зреагував на рефлексах . Він не винен . Він так звик. Звик до безкарності і до того , що він захищає своїх , а ті служать йому вірою і правдою. Як звикла до такої практики і вся прокурорська братія » .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!