СБУ нічого не знає про те, як Грицак і Ярош зібралися навести порядок

13 июля 2015 - newsdoneck

В СБУ не підтвердили і не спростували інформацію про наявність домовленості між головою служби Василь Грицак і народним депутатом , лідером «Правого сектора » Дмитром Ярошем .
Про це заявила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська .
«У мене такої інформації немає. Я думаю , що треба звертатися безпосередньо до Яроша і голови служби , якщо у них є якісь домовленості . Я про це нічого не знаю », - підкреслила вона.
На питання , залишається Ярош в Мукачево, вона розповіла, що переговори тривають і в Мукачеві , і в Києві .
« Переговори не припиняються ні в Мукачево, ні в Києві . Ми сьогодні робимо все можливе, щоб люди, які взяли в руки зброю, склали її , здалися » , - зазначила Гітлянська .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Лідер " Правого сектора" безпосередньо веде переговори з президентом України і з керівником Служби безпеки України щодо ситуації , яка склалася в Мукачеві.
Таку інформацію в ефірі " Громадського " ​​озвучив заступник Дмитра Яроша з суспільно-політичної діяльності Андрій Тарасенко.
За його словами, Лідер " Правого сектора " напряму веде переговори з Василем Грицаком та Петром Порошенко. Про результати переговорів поки нічого невідомо. Переговори з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим не ведуться.
Він також сказав, що в разі не виконання вимог " Правого сектора " політичні акції триватимуть по всій країні.
Андрій Тарасенко також заявив, що бійці " Правого сектора" зараз знаходяться далеко в горах.
"Не можу сказати скільки їх там . На даний момент зв"язку немає, до цього зв"язок підтримувалася - вчора вдень і протягом ночі", - зазначив заступник Дмитра Яроша .
Втрати " Правого сектор " такі : двоє бійців вбиті, п"ятеро поранені , - заявив Тарасенко.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!