СБУ : Проведено 16 обшуків в обох сторін конфлікту в Мукачеві

13 июля 2015 - newsdoneck

Служба безпеки України намагається врегулювати конфлікт у Мукачеві мирним шляхом.
СБУ гарантує об"єктивне і неупереджене розслідування зазначених подій .
Про це в коментарі УНІАН повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська .
"Ми продовжуємо допомагати прокуратурі розслідувати кримінальну виробництво, проведено вже 16 обшуків в обох сторін конфлікту. Тривають переговори і залишається наш заклик до роззброєння ", - заявила вона.
"Ми хочемо все вирішити мирним шляхом в рамках правового поля ", - підкреслила Гітлянська .
Також прес -секретар СБУ зазначила, що " ми гарантуємо об"єктивне і неупереджене розслідування для збереження конституційного порядку , закликаємо особи, які задіяні в конфлікті, добровільно здати зброю " .
"Ми підкреслюємо, що не можна використовувати зброю, перевозити його із зони АТО і застосовувати його в мирних українських містах ", - зазначила вона.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Народний депутат Віктор Балога вважає конфлікт " Правого сектора" і Ланьо провокацією.
Конфлікт " Правого сектора" та народного депутата Михайла Ланьо в Мукачево - це провокація з боку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова .
Про це в ефірі "Подробиць" розповів народний депутат Віктор Балога.
" Увечері приїхав керівник АТО , заступник голови служби безпеки , сьогодні приїхав мій колега Дмитро Ярош. Сказав, які проблеми є з боку " Правого сектора ", які проблеми є у пана Ланьо та які основні проблеми спонукали піти стінка на стінку " Правий сектор " і народного депутата - це провокація з боку начальника управління внутрішніх справ ", - висловився політик.
За словами Балоги, Аваков " знав, що це буде, і нічого не робив ", міністр дозволив розгорітися скандалу, допустив стрілянину , хоча міг уникнути конфлікту, коли "Правий сектор" тільки стартував зі своєї бази , з міста Ужгорода.
Нардеп вважає, що комусь було дуже вигідно внести дестабілізацію і на заході України .
" Тому, якщо говорити про переговорний процес , то сьогодні цим займається керівник АТО і пан Ярош. Фахівці з СБУ - нормальні . Я бачу, що Дмитро також налаштований на якнайшвидше зняття цієї напруги , яке вийшло, і сподіваюся, що навіть сьогодні вони б в принципі могли вирішити це питання позитивно , і для цього є бажання і сили , і розуміння ситуації. Крапку треба ставити сьогодні ", - заявив Віктор Балога.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!