Спостерігачі ОБСЄ прибули в Мукачеві

12 июля 2015 - newsdoneck

Спостерігачі ОБСЄ розповіли, що протягом сьогодні дня вони поспілкуються з населенням , політиками та активістами щодо останніх подій .
У Мукачеві прибули представники моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ ) у складі трьох осіб : Драгана Гаговіча (Чорногорія) , Драгослава Цветіча (Сербія) і перекладача Анатолія Козака .
Спостерігачі ОБСЄ розповіли про те , що протягом сьогодні дня вони поспілкуються з місцевим населенням, політиками та громадськими активістами щодо останніх подій . Згодом представники ОБСЄ передадуть всі дані в Київ .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Депутат Мустафа Найєм вважає, що причина перестрілки в місті Мукачеве Закарпатської області між бійцями «Правого сектора » і людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо - переділ ринку контрабанди сигарет
Про це повідомляє Facebook Найєма.
«Тепер про причини . За розповідями місцевих це переділ ринку контрабанди сигарет. Хто з ким і що ділив , намагаюся з"ясувати », - йдеться в повідомленні.
Пізніше Найєм уточнив подробиць контрабанді в Закарпатській області.
«Основний продукт нелегального експорту - сигарети. Возять найдешевші , в Німеччину та Італію . Прибутковість зашкалює. Наприклад, фура сигарет , що виїхала з України і доїхати до Італії , приносить € 470 тис. Це чистими , тобто за вирахуванням хабарів на всіх митницях . У тиждень через " зеленку " виїжджає від 3 до 5 фур .
За інформацією місцевих жителів, до контрабанди сигарет в області причетні всі сторони сьогоднішнього конфлікту. Одні займалися організацією , інші знімали данину за дах , треті - забезпечували дах. Причиною збройного протистояння стало банальне небажання однієї зі сторін платити данину.
У будь-якому випадку , все це не виправдовує використання Правим сектором великокаліберної зброї на мирній території. Розслідувати доведеться все. Очевидно , про все було б правильно розпитати у Михайла Ланьо , Віктора Балоги , місцевої митниці та СБУ.
Дмитру Ярошу та його підлеглим краще докладно і в деталях розповісти, з ким саме вони "боролися проти контрабанди " , хто конкретно і через які прикордонні пункти вивозив вантажі . В іншому випадку, це означає, що вони знали, але мовчали ; боролися, але домовлялися ; не домовилися, вирішили стріляти . За всіма формальними ознаками це називається співучасть у злочині », - робить висновок нардеп.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!