Справа Савченко передали в Донецький суд

17 июля 2015 - newsdoneck

Матеріали кримінальної справи української льотчиці Надії Савченко надійшли до Донецького міського суду.
Про це повідомила прес -секретаря суду Тетяна Дієва .
" В даний час у справі виконуються вимоги ст. 227 КПК РФ" розпорядження судді у кримінальній справі, яка надійшла до суду ", - сказала Дієва .
За її словами , Савченко обвинувачується у вчиненні таких злочинів, як вбивство , замах на вбивство і перетин Державного кордону Російської Федерації без дійсних документів на право в"їзду.
Крім того, її можуть
Савченко можуть
Як повідомляв Діалог раніше ,
Українська льотчиця , нардеп просить у політиків допомоги у зв"язку з перенесенням її справи на розгляд до суду міста Донецьк Ростовської області.
Звернення Савченко опублікував її адвокат Марк Фейгін .
Зокрема, льотчиця повідомляє, що розгляд її справи переносять в Донецьк Ростовської області - " перевалочний пункт для переправи російської зброї і проросійських сепаратистів у так звані ЛНР і ДНР на територію України. Там постійно перебувають тисячі людей , вом числі збройних , які їдуть воювати в Україна " .
За словами Савченка , її юристи постійно отримують погрози з боку прихильників невизнаних республік на сході України.
"Моя сестра Віра Савченко , головний свідок захисту, і моя мати Марія Савченко , яка хоче бути присутнім на суді, напевно, будуть знаходиться в небезпеці ", - написала політик.
У зв"язку з цим вона просить звернутися до керівництва РФ із проханням забезпечити безпечні умови проведення розгляду її справи в суд міста Москва .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!