Терорист Гіві продає на металобрухт Донецький аеропорт

11 июля 2015 - newsdoneck

Бойовики банди " Сомалі" під проводом Михайла Толстих по кличці Гіві займаються збором металобрухту у донецького аеропорту.
Про це у своєму
"Люди Гіві пиляють на металобрухт будівлю аеропорту . Там же крани, автоген і довгоміри . А сам він керує процесом. До речі, Захарченко наказав Ахметову та іншим метпідприємствам приймати метал від Гіві за подвійною ціною ", - написав він.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Жебрівський не виключає силового варіанту для звільнення окупованого Донбасу.
Є радіоперехоплення від " Гіві ", який матюкається, вибачте, і розповідає про те які до біса Мінські домовленості. Ою це розповів голова Донецької обласної військово- цивільної адміністрації Павло Жебрівський в інтерв"ю телеканалу France 24 .
"Зараз ми отримуємо радіоперехоплення від" Гіві ", який матюкається, вибачте, і розповідає про те які до біса Мінські домовленості? Ти що втомився воювати? І сипле нам 122 міліметрових , з" Градів " - каже губернатор .
Якщо бойовики ДНР і надалі не будуть дотримуватися Мінських угод, ми, зі свого боку повинні застосувати короткострокову економічну блокаду, а потім силовий варіант для відновлення контролю української влади над усією Донецькою областю .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!