ТОП-5 цитат Геннадія Москаля

15 июля 2015 - newsdoneck

Одіозний глава Луганської області Геннадій Москаль сьогодні був призначений губернатором в Закарпатті.
Підлеглі Москаля кажуть, що він не ліз у кишеню за відповіддю і ніколи не соромився у виразах. Діалог.UA підібрав найяскравіші цитати політика за останні місяці.
Москаль про ситуацію з " Правим сектором " у Мукачеві :
"Щоб вони там всі повісилися в цьому лісі . Також цей " Правий сектор " ... Де вони були ? Я його на Майдані не бачив. Це після Майдану повилазило всякої тварі по парі ", - різко висловився губернатор.
Привітав ватажка ЛНР з днем ​​народження :
" Підходили сьогодні в адміністрації журналісти і запитали , привітав я Плотницького зі святом. Виявляється, вчора у нього був день народження. Відповідаю - ні, телеграм , ні листівок я не посилав , це занадто велика честь для нього. Але, оскільки мені нагадали про це дні , то скажу так: краще б він не народився .
звинуватив
" Сліди ведуть на Володимирську , 33 у Києві до , прошу вибачення за різкість, го ** ометов з СБУ , яким не подобаються нові кадрові призначення в своєму відомстві ...
"Українська кочерга " :
"Увага! Засновує нову партію! Вже підшукав символ - кочергу з етнографічної шкільного музею в селі Артема (Станично-Луганський район). Назва партії відповідне -" Українська кочерга "! Це справжній об"єднавчий символ популярний по всій Україні. Символізує працьовитість, благополуччя і порядок в сім"ї. Там, де дружина добре володіє кочергою, і чоловік не п"є, і гроші в будинку водяться. Оголошую конкурс на кращий слоган нової партії. Переможці отримають заохочувальні призи з передової. Робочий варіант слогану - "Українські кочерговци - круті мужики, а не вівці! ", - написав Москаль.
Москаль -
«Не хлопці, це х..я ! У магазин не дозволяють завести хліб, бл..ь , а ось це (машини з продуктами харчування - ред. ) Сидить по всьому селу. То як воно , на парашуті тут впало ?! На х ... я ми будуємо ці фортифікаційні споруди , навіщо ми ставимо блокпости , ну навіщо ми ставимо , як тут люди могли опинитися на передній лінії вогню ?! А де гарантія , що вони сюди не везуть вибухівку, терористів ? Навіщо це все? Держава витрачає величезні сили , засоби , гроші ...
Ви їх годуєте , бл ... ь . Помідорів їм свіжих ще не вистачало ?! Чого ви в магазин не дозволяєте людям хліб завезти ?! А ось ця х ... ня крутиться !
Як завозився ? Іди подивися, жерти нічого ! « , - Жорстко відчитав військових губернатор.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!