Турчинов вважає, що в Закарпатті потрібна кадрова чистка , а Луценко називає "Правий сектор" бандитами

13 июля 2015 - newsdoneck

Глава РНБО Олександр Турчинов і колишній глава фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко висловили свою думку щодо подій у Мукачевому .
Так , Турчинов упевнений, що ніхто не має права стріляти з гранатомета в мирному місті , але при цьому він констатував, що
"Коли ти стріляєш з автомата або гранатомета по ворогах фронті - ти герой, але коли починаєш стріляти з цього ж зброї в глибокому тилу , і при цьому гинуть люди, - ти бандит і вбивця . І тут без варіантів. Бандити й убивці повинні відповідати перед законом. Держава зобов"язана захистити своїх громадян.
Разом з тим, СБУ, МВС і ГПУ зобов"язані не тільки затримувати тих, хто стріляв у людей , але й жорстко розправитися з тими, хто в регіоні, прикриваючись посадами та депутатськими мандатами , «кришує» контрабанду , наймає для розборок криміналітет і озброєних бойовиків .
Потрібні серйозні кадрові зміни в регіоні, як в силовому , так і в адміністративному блоці. Потрібно нарешті в парламенті проголосувати за зняття недоторканності з депутатів і суддів. Потрібно нарешті очистити країну від бандитів і корупціонерів. ", - Написав глава РНБО на своїй
У той же час нардеп Юрій Луценко заявив , що стрілянина в Мукачеві була організована професійними бандитами.
"Ми стали свідками двоякою пухлини - нового бандитизму і мавфіі . Ніякі прапори не можуть бути виправданням бандитизму ", - сказав Луценко в ефірі " Подробиць тижня"
За словами депутата, тільки міліція може застосовувати зброю на території , дуже далекою від антитерористичної операції.
"Це трапилося за 1600 км від фронту . Це перший прояв розповзання зброї по всій країні. Держава втратила монополію на зброю. " - Зазначив Луценко.
У той же час спікер «Правого сектора » Артем Скоропадський розповів про подальші дії представників організації та
За словами Скоропадського, «Правий сектор » готовий до судових розглядів зі стрільби в Мукачеві. При цьому спікер стверджує, що бійці «Правого сектора » « нічого поганого не робили ».
"Правий сектор" готовий до того, щоб у суді розібратися з подіями в Мукачеві. Ми нічого поганого не робили, відчуваємо підтримку людей і нам боятися нічого. А якщо ми зіткнемося з корумпованим суддівством , то будемо люструвати », - сказав він.
Також Скоропадський прокоментував заяву Луценка про те, що «Правий сектор » - це « бандформування .
«Нас не сильно хвилює думка людини, яка постійно змінює свої політичні погляди і перебігає з партії в партію. І нам все одно на думку таких політиків , як і на думку президента. Ми справах те, що вважаємо за потрібне. Нехай Порошенко спочатку виконає свої передвиборчі обіцянки », - резюмував Скоропадський.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!