У Дніпропетровську готують арешт адвоката Корбана, - Філатов

16 июля 2015 - newsdoneck

У Дніпропетровську збираються заарештувати адвоката Геннадія Корбана і помічників нардепа Андрія Денисенка, який курирує від партії " Кріп " 205 -й виборчий округ .
Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп Борис Філатов.
"Управдом Президента натіхаря роздає гроші в конвертах прямо в автобусах - фейсбуки мовчать.
Якщо вистачить , звичайно , розуму і совісті ", - написав він, пославшись на інформацію від
Юрист повідомила, що напередодні
" І знову , як не дивно , об"єктом атаки є не корумповані чиновники і не бонзи Партії регіонів, які знову підняли свої зниклі було голови, а прості хлопці - добровольці , які протягом майже півтора років на своїх плечах утримують наше небо. Сідоревич , Зенін , Єсауленко , Малишенко , Бук, Бачинський, Харахулах , Михайлов - представлення слідчих УМВС на обшуки і затримання членів громадського формування "Січ -захист" , були спрямовані до Бабушкінського та Жовтневого районних судів Дніпропетровська.
До речі, серед цього списку троє помічників нардепа Андрія Денисенка , якого вже не раз згадували як опонента влади, якого можуть позбавити депутатської недоторканості через надмірну активність в опозиції ", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 15 липня Геннадій Корбан
"Це справжня ганьба . Партія " Вкрав " , засуджувала " ригов " , діє за їх схемами", - написав один з користувачів на стіні Корбана в Facebook.
Кандидат у депутати відреагував на цей випад обіцянкою " розібратися з провокаторами і обчислити їх по айпі " .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!