У ДНР образилися , що з ними не погодили поправки до Конституції України

16 июля 2015 - newsdoneck

Представники самопроголошеної ДНР незадоволені підтриманими українським парламентом змінами до Конституції України .
Лідери бойовиків республіки вже встигли зробити заяву щодо постанови Верховної Ради щодо проекту внесення змін до Конституції України про самоврядування Донбасу.
так,
Так, Пургин залишився незадоволений присутністю при голосуванні Ради " іноземних колег , що не мають відношення до мінському процесу" . Також сепаратисти обурило те, що поправки попередньо не узгоджувалися з ДНР . Денис Пушілін заявив, що проект зміни до Конституції "не відповідають Мінським угодам" .
" Порошенко не пропонує нічого конкретного . Тільки відсилочну норму , причому в перехідних положеннях , - зазначив Пушілін . - А перехідні положення носять тимчасовий характер і вже через рік-півтора втратять чинність . Між тим, Комплекс заходів вимагає прийняття постійного законодавства про особливий статус " .
Він зазначив, що ДНР наполягатиме на розгорнутих формулюваннях особливого статусу в основному тексті Конституції України .
Нагадаємо,
Сьогодні на пленарному засіданні до порядку був включений президентський законопроект про внесення змін до Конституції щодо децентралізації (щодо статусу окупованих частин Донецької та Луганської областей ) .
Обговорення документа йшло важко: при відкритті засідання парламенту спікер Володимир Гройсман оголосив перерву , яка тривала майже 3 години.
У цей час керівники фракцій проведемо консультації в кабінеті спікера.
Це пов"язано з тим , що при доопрацюванні законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації норму про те, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом , перенесли з перехідних положень законопроекту в перехідні положення самої Конституції.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!