У Києві " шаурмист " перекрили Хрещатик. фото

16 июля 2015 - newsdoneck

Представники шаурма -автомобілів та кавоварок вимагають скасувати рішення Київради, яке дало право демонтувати їхні незаконні точки торгівлі .
Про це на своїй сторінці в Facebook написав начальник департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Києва Дмитро Білоцерківець .
" Шаурмист " (представники ставків шаурма - автобусів) перекрили дорогу, а міліція пробує розблокувати дорогу по Хрещатику ... Черговий мітинг, на цей раз шаурма -автомобілів та кавоварок , вимагають скасувати рішення Київради, яке дало право демонтувати їхні незаконні точки торгівлі . Так само вони вважають правомірним , то що вони виламали ворота на штрафмайданчику побивши комунальників і не правомірним, що їх затримала міліція ", - прокоментував чиновник.
Нагадаємо,
Як передає РБК- Україна , координатор однієї з акцій Андрій гарнати заявив, що активісти виступають за відстрочку електронного адміністрування податку на додану вартість.
«Вимога у нас - прийняття депутатами законопроекту 2960 , який надає бізнесу малому, середньому , великому 6 місяців відстрочки повернення тестового режиму», - сказав гарнати .
Мітингувальники проти лідера « Радикальної партії » Олега Ляшко викрикують : «Ляшко - це бізнесмен від влади» . В руках у маніфестантів плакати з написами: « Дірявий депутат радикал », «Вимагаємо закликати " до відповіді " » і « блазням не місце в парламенті».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!