У НАТО не виключають " найгіршого сценарію " розвитку ситуації в Донбасі

15 июля 2015 - newsdoneck

В Альянсі позитивно оцінили підготовку нового пакета антиросійських санкцій.
Про це заявив заступник помічника генерального секретаря НАТО з терміновим викликам безпеки Джеймі Ши в ході виступу на спільному засіданні комітету з питань закордонних справ та підкомітету з питань безпеки та оборони Європарламенту в Брюсселі, передає
"Ми рік тому зрозуміли, що ми повинні бути готові до найгіршого сценарію ", - сказав Ши .
"Я задоволений, що ЄС підготував новий пакет санкцій ( щодо Росії - ред.) . Тепер ЄС чітко знає, що зробить у разі подальшої ескалації ", - додав представник військового альянсу.
При цьому Ши висловив сподівання в тому, що наявність такого пакета може бути " стримуючим фактором " у розвитку конфлікту на Донбасі.
Відзначимо, що
Президент США Барак Обама і віце -президент Джо Байден пообіцяли знаходиться у Вашингтоні прем"єр - міністру України Арсенію Яценюку , що США збережуть антиросійські санкції до повного виконання Мінських домовленостей, повідомив Білий дім.
Обама і Байден заявили про " незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України , підкреслили, що США будуть виконувати зобов"язання про збереження санкцій відносно Росії до повного виконання нею обіцянок по Мінським угодами ", - зазначили в Білому домі.
Одночасно Обама і Байден вітали прагнення України до здійснення " амбітних " економічних реформ, а також тверду позицію уряду ( України - Ред.) Щодо популістських заходів , які можуть підірвати фінансову стабільність "країни.
"Керівники погодилися з важливістю для України проведення додаткових реформ , включаючи енергетичний сектор, щоб виконати свої зобов"язання перед МВФ та іншими фінансовими інститутами ", - підкреслили у Вашингтоні.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!