Віце -президенту ФФУ Віктору Межейко дали 5 років в"язниці за розгін Майдану

13 июля 2015 - newsdoneck

Віце -президент ФФУ Віктор Межейко засуджений до п"яти років в"язниці за розгін активістів євромайдан в Запоріжжі в 2014 році.
Випробувальний термін Межейко - 3 роки, повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області,
Також він позбавлений права обіймати посади в органах місцевого самоврядування на 3 роки. Рішення набуде чинності через 30 днів.
Нагадаємо, 26 січня 2014 року в Запоріжжі кілька сотень міліціонерів та " тітушек " жорстко розігнали протестувальників. Близько сотні запорожців звернулася до лікарів з різною мірою травмами.
Понад 50 людей були незаконно затримані і звинувачені в кримінальних злочинах і адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, що Межейко був президентом запорізького "Металурга" з 1981 по 2006 .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Події в Мукачевому можуть бути передвісником нових хвилювань і масових акцій протесту.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп Борислав Береза.
«Врешті-решт , на поверхню мукачівського конфлікту вийшла контрабанда сигарет. І все з нею відразу пообіцяли боротися. А раніше про неї ніхто не знав ? Ні керівництво області, ні голови закарпатської прокуратури , СБУ та міліції ? Навіть керівництво місцевої митниці про це не знало ? І звичайно ніхто з покровителів у Києві про це не знав ! А зараз на всіх знайшло масове прозріння . Ок! Раз знайшло масове прозріння , то може пора визнати і те, що в регіоні все про все знали, були задіяні у злочинних схемах і отримували з цього дивіденди?
До речі, тоді, може, визнають вже і те, що в інших областях України все так само відбувається і відрізняються злочинні схеми тільки місцевою специфікою ? », - Коментує політик.
Береза ​​вимагає « масову чистку в усіх структурах Закарпаття. І до решти областям України це точно відноситься ». В іншому випадку він не виключив суспільство змінить владу.
«Ми бачимо, що влада вже не довіряють, але не можна перетворювати Україну на Дикий Захід, де верховенство права відходить перед революційною доцільністю, а панує закон Лінча. Керівництво держави повинно перейти від обіцянок і словесних тирад до фактичних справах. А значить, влада зобов"язана припинити розмовляти про боротьбу з корупцією з задобрюванням місцевої влади і повинна перейти до наведення порядку, припинення тотального беззаконня ... Без цього недовіра до влади переросте в чергове повстання яке не переживе ні влада ні Україна.
Чи зможе влада реалізувати це чи ні, ми побачимо найближчим часом . Але нагадую, що перед Майданом сталася Врадіївка . Аналогії всім зрозумілі ? Ми всі у відповіді за Україну , яку отримали після втечі Януковича. Відповідальність за майбутнє нашої держави вище за будь особистих амбіцій », - резюмував Береза.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!