В " Правом секторі " пояснили, чому слова Порошенка про " роззброєння бандитів " до них не належать

13 июля 2015 - newsdoneck

Президент України Петро Порошенко , заявляючи про необхідність роззброїти всі незаконні формування в країні, не мав на увазі "Правий сектор" .
Про це заявив прес -секретар " Правого сектора " Артем Скоропадський.
"Заява Петра Порошенка адресовано незаконним збройним формуванням . Ми не є незаконним збройним формуванням . Незаконне збройне формування - це бандити , а у нас добровольчий український корпус, який захищає незалежність і територіальну цілісність України . Тому до нас ця заява ніяк не ставиться" , - сказав Скоропадський.
Як повідомляв Dialog.ua раніше ,
Про це глава держави сказав під час засідання Військового кабінету РНБО.
За словами Порошенка , поява поза зоною АТО людей з важким озброєнням , до числа яких належить і "Правий сектор" , під час війни дестабілізує ситуацію , що є потужним ударом з оборони країни, передає прес -служба президента України .
"Це дискредитація справжніх патріотів України . Жодна політична сила не повинна і не буде мати ніяких збройних осередків. Жодна політична організація не буде має права обзаводитися банальними кримінальними угрупованнями ", - заявив Порошенко , закликавши МВС , СБУ та інші правоохоронні органи роззброїти всі незаконні збройні формування .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!