В Ужгороді пройшли операції поранених бійців " Правого сектора"

13 июля 2015 - newsdoneck

Вночі двох тяжкопоранених бійців Правого сектора прооперували.
За словами лікарів , хлопцю 17 років, іншому 20-22 роки , пише
У першого перелом передпліччя, у другого - відкритий перелом гомілки та інші поранення.
Що стосується інших поранених , то чоловік з черепно -мозковою травмою залишається у важкому стані, прогнози невтішні .
Всі інші поранені в стабільному стані.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Безстрокова акція бійців " Правого сектора" в Києві триває з тими ж вимогами .
Про це повідомив кореспондент телеканалу 112 Україна .
"На нічне чергування поруч із АП залишилося кілька десятків представників ПС і поки їх кількість не змінюється. Протягом ночі, якщо надходили свіжі новини з Мукачева, виходив людина до мікрофона і ці новини зачитував. З боку АП залишається охорона порядку, чергують міліціонери і представники Нацгвардії і тільки в них відбувалася ротація. Кількість охоронців збільшилася приблизно до 30 чоловік, вони вишикувалися в шеренгу одягнені в бронежилети. Працівники АП безперешкодно потрапляють на своє місце роботи. За вимогами пікетувальників, вони залишаються незмінними ", - сказав кореспондент.
Представник ДУК ПС з позивним "Беркут" розповів, що безстрокова акція бійців триває з тими ж вимогами .
"На даний момент військово- політичний рух ПС продовжує безстрокову акцію , яка ставить перед собою мету відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова . Арешт і притягнення до відповідальності народного депутата ВР Ланьо , а якщо він втік за кордон , то притягти до відповідальності осіб , які до цього причетні , а також звільнити та притягнути до відповідальності всіх представників МВС Закарпатської області " , - заявив він.
Нагадаємо, раніше в Мукачеві відбулася перестрілка . Прокуратура повідомила, що 20 озброєних людей у ​​камуфляжній формі з написами "Правий сектор" і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Після на грунті конфлікту вони почали стрілянину , в тому числі з кулеметів і гранатометів.
У свою чергу ДУК "Правий сектор" повідомив, що дана ситуація сталася , бо вони блокували проходження контрабанди. У зв"язку з ситуацією в Мукачеві всі військово- політичний рух ДУК було піднято по бойовій тривозі . У багатьох українських містах рух почав акції протесту.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!