Захарченко в оточенні автоматників приїхав до місця аварії МН17

17 июля 2015 - newsdoneck

Лідер самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко у супроводі віце-спікера народного ради республіки Дениса Пушіліна поклав квіти до меморіалу Boeing- 777 в Грабово .
На опублікованих журналістом Крістофером Міллером кадрам видно, що бойовик пересувається насилу . Його практично під руки веде Пушілін . Нахилитися біля пам"ятного каменя , щоб покласти квіти Захарченко не зміг.
A badly limping Alexander Zakharchenko , helped by Denis Pushilin , places flowers at the # MH17 memorial in Hrabove . pic.twitter.com/V1hBowYqlN
- Christopher Miller ( ChristopherJM ) 17 липня 2015
Примітно,
що він всюди їздить у супроводі великого числа охоронців. Один з них
потрапив у кадр під час церемонії - озброєний автоматом бойовик захищав свого
начальника від мирних жителів.
Примітно,
що Олександр Захарченко на місці загибелі 298 осіб звинуватив у трагедії
офіційний Київ , а тільки після цього оголосив хвилину мовчання .
Більше того, траурний захід в селі Грабове
Рік тому , 298 пасажирів і члени екіпажу , загинули на борту літака , збитого над східною частиною України , в 40 км від російського кордону.
Після 12 -місячного расследованіяNews Corp Australia отримала нову запис, що відноситься до тих подій : самі бойовики зняли на відеокамеру захоплення , як вони вважали, українського винищувача, який був збитий за допомогою ракетного комплексу « земля -повітря ».
Шокуючі кадри вже викликали реакцію політичних лідерів Австралії. Прем"єр-міністр Великобританії Тоні Ебботт назвав це « звірством » , а міністр закордонних справ Джулі Бішоп сказала, що це « огидне видовище ».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!