Заворушення в Греції: поліція Афін затримала близько 50 протестуючих

16 июля 2015 - newsdoneck

Ліві організації Греції вивели під будівлю грецького парламенту кілька сотень людей.
Тим часом парламент розглядає законопроект « Термінові заходи для проведення переговорів та укладення угоди з Європейським механізмом підтримки». До парламенту були підтягнуті численні сили поліції , відбулися зіткнення між правоохоронцями та учасниками демонстрації. В результаті затримано близько 50 осіб.
Через мітинг були закриті центральні проспекти, повідомляє РІА Новини. В акції беруть участь , зокрема, комуністичний профспілка ПАМЕ , ліва молодіжна організація АНТАРС , «Молодь СІРІЗА ».
Поліція застосувала проти демонстрантів , які протестують проти заходів жорсткої економії , сльозогінний газ. У відповідь учасники мітингу закидали правоохоронців петардами і запальними бомбами.
Як передає РИА Новости з посиланням на місцеві ЗМІ, в результаті протистояння поліції і активістів один з журналістів отримав поранення в ногу.
Один з активістів підпалив автомобіль, що належить , по всій видимості , журналістам .
Нагадаємо, через акції протесту поліція ще сьогодні вдень перекрила центральні вулиці Афін. Численні сили поліції зараз знаходяться і у самого парламенту.
У ці хвилини хвилювання відбуваються на площі Синтагма в центрі Афін поблизу парламенту . Учасники мітингу проти нових заходів економії почали кидати пляшки з « коктейлями Молотова ». У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!