Згуладзе : набір в поліцію продовжили через великого ажіотажу

13 июля 2015 - newsdoneck

Ека Згуладзе повідомила, що подати документи для навчання в поліції Одеси, Києва , Львова, Запоріжжя та Миколаєва можна буде до 7 серпня.
Набір в поліцію продовжено у зв"язку з великою кількістю бажаючих працювати в новій структурі .
Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам в Одесі повідомила сьогодні 1-й заступник міністра МВС Ека Згуладзе .
« З 15 липня по 7 серпня можна буде подати анкети та документи для навчання в патрульної поліції Одеси, Києва , Львова, Запоріжжя та Миколаєва », - сказала вона, додавши , що дане рішення обумовлене позитивним результатом столичних поліцейських, а також - збільшенням чисельного складу цієї правоохоронної структури і необхідністю кадрового резерву . Це дозволить стартувати проекту в містах-супутниках Південному та Іллічівську , при постійній дісклокаціі в Одесі, в якої найближчим часом приступлять до патрулювання 800 поліцейських.
Незважаючи на збільшення чисельного складу , заробітна плата поліцейських залишається на заявленому раніше рівні - від 8 тис . Грн на місяць. На це , як зазначила Згуладзе , передбачено фінансування .
Замміністра акцентувала, що у майбутніх одеських поліцейських високий рівень прохідних балів, а « рівень мотивації » в міру навчання зростає.
Також до Одеси прибули поліцейські з Києва на чолі з командиром роти Романом Пилипенко , щоб поділитися першим досвідом з одеситами .
Крім того, з 13 липня в Одесі починають працювати групи інструкторів з США та Канади .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Глава МВС України Арсен Аваков загрожує підлеглим звільненням у разі протидії і саботажу в реалізації нової схеми роботи патрульної поліції в Києві.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
«За підсумками перших трьох днів роботи нового патруля - мінус два майора Оболонського райуправління. Звільнення . Звільнений так само від посади полковник Курята , начальник Деснянського райуправління Києва . Начальнику Оболонського райуправління лейтенанту Никонову оголошую неповну службову відповідність » , - прокоментував Аваков.
За його даними , створення нової поліції зустрічає опору старої системи . Міністр пропонує два варіанти: або «ламати» сопротивляющихся , або звільняти з органів.
«Але так буде. Хочу, що б все це зрозуміли ! Буде НОВА ПОЛІЦІЯ »» , - прокоментував Аваков.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!