ЗМІ: через події в Мукачевому Угорщина посилила охорону кордону з Україною

12 июля 2015 - newsdoneck

Для українців введено особливий порядок в"їзду - їх більш ретельно доглядають , особливо автомобілі .
Про це повідомляє місцеве видання Новини Закарпаття .
"Угорщина посилила охорону кордону з Закарпаттям і зменшила пропуск українців на свою територію. За нашою інформацією угорські митники уважніше почали перевірки автомобілів, що рухаються на угорську територію. Також встановлені додаткові поліцейські патрулі, які повторно перевірять авто, які перетнули угорсько- український кордон ", - пише видання.
За неофіційними даними все це пов"язано з подіями , які зараз проходять в Мукачеві.
Нагадаємо, добровольчий корпус «Правого сектора » опублікував нову заяву щодо подій у Мукачевому .
Згідно з повідомленням , особовий склад ДУК ПС наведено в готовність до бойового виходу.
« Наказ по 1 - му відділу розвідки ДУК ПС . Всім РГ і ДРГ 1-го відділу розвідки ДУК ПС покинути бази постійно і дислокації і перейти в режим бойового виходу . Вважати підрозділи і співробітників МВС , СБУ та ін . , Які зараз ведуть бій з підрозділами Правого сектора, блокують їх або якимось чином беруть в тому участь - державними злочинцями, які підлягають роззброєння, а в разі опору - знищенню », - сказано в повідомленні.
У « Правом секторі» стверджують, що бійці готові відкривати вогонь на ураження з разі їх затримання.
«У разі неприпинення бойових дій до 00.00 . 13.07.2015 наказую приступити до ліквідації всіх осіб, причетних до нападу на членів Правого сектора або перекази відповідних злочинних наказів , по всій території України і незважаючи на їхні посади . В разі спроб затримання або роззброєння відкривати вогонь на ураження », - наголошується в повідомленні ПС .
Крім того , бійці «Правого сектора » готові до повстанської боротьби на території України .
«Бути готовими до розгортання повноцінної збройної повстанської боротьби на території всієї України проти внутрішньо окупаційного кримінально- олігархічного режиму», - стверджують вони.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!