ЗМІ: у Росії вимагають ввести штрафи і громадські роботи за походи до повій

13 июля 2015 - newsdoneck

Член лівоцентристської партії "Справедлива Росія" Олег Міхєєв має намір подати на розгляд законопроект, що дозволяє штрафувати клієнтів повій.
У проекті передбачається пом"якшення покарання для самотніх людей і значно жорсткіші санкції щодо одружених чоловіків і заміжніх жінок , повідомляє
Олег Міхєєв хоче доповнити КпАП новою статтею , що зараховує використання платних послуг сексуального характеру до злочинів. Пропоноване покарання варіюється залежно від сімейного стану злочинця - самотні люди повинні виплатити штраф у розмірі 1500-2000 рублів ($ 26- $ 35) , а ось одружені і заміжні клієнти зіткнуться вже або зі штрафом у розмірі 2000-5000 рублів ($ 35 - $ 88 ) або з виконанням громадських робіт строком до 40 годин.
Запропоноване штрафування увазі ті ж суми , якими карається проституція. Міхєєв повідомив журналістам, що однією з причин , по якій він створив цей законопроект , є бажання зрівняти умови працівників і клієнтів секс- індустрії. В даний час проституція в Росії карна накладенням адміністративного штрафу в розмірі від 1500 до 2000 рублів ($ 26- $ 35) , а сутенерство (обумовлений як отримання доходу від проституції іншої людини) може каратися штрафом у 2000-2500 рублів ($ 35- $ 44) або 10 діб адміністративного арешту .
У 2012 році Білгородська область представила місцевий закон штрафування людей , спійманих на сплачення сексуальних послуг , у розмірі 5000 рублів ($ 88).
Міхєєв заявив, що його пропозиції сприятимуть боротьбі з проституцією більш ефективно, ніж всі існуючі норми , оскільки вони підривають економіку сектора сексуальних послуг. Він також зазначив , що подібні заходи діють в таких зарубіжних країнах, як Швеція та Норвегія.
Він сказав, що більш жорстке покарання для одружених людей обумовлено тим, що у цих людей більше обов"язків перед суспільством.
«Коли одружений чоловік платить за секс він здійснює набагато більш серйозний злочин - він приховує гроші із сімейного бюджету , а його дружина ризикує заразитися хворобою, що передається статевим шляхом », - пояснив він.
За словами голови фонду російської « Поліції моралі» Володимира Зажміліна , кожен третій росіянин користувався послугами повій хоч одного разу .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!