Золотовалютні резерви Росії за тиждень впали на $ 2,4 млрд

11 июля 2015 - newsdoneck

Станом на сьогодні золотовалютні резерви Росії дорівнюють $ 359 600 000 000 .
Міжнародні золотовалютні резерви ( ЗВР) Росії за тиждень впали на $ 2,4 млрд , говориться в звіті Центрального банку РФ .
Станом на 3 липня ЗВР РФ склали $ 359 600 000 000 .
З початку 2015 російські золотовалютні резерви мають тенденцію до зменшення. В цілому вони скоротилися на $ 28,9 млрд .
Протягом 2014 обсяги золотовалютних резервів РФ також падали. На початку року вони оцінювалися в $ 509 млрд 595 млн . У середині листопада запаси скоротилися до $ 420 млрд 600 млн , обновивши п"ятирічний мінімум. Причиною скорочення зовнішніх активів стало падіння курсу рубля , повідомили в Центробанку РФ . До кінця року золотовалютні резерви РФ становили $ 388 500 000 000 .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Позов банку олігарха Ігоря Коломойського до Росії « про захист втрачених в Криму інвестицій» безпідставний і РРФ не визнає юрисдикцію міжнародного арбітражу з розгляду даного спору, заявив Мін"юст
«Позов Приватбанку проти Російської Федерації , поданий в міжнародний арбітраж при Постійної палаті третейського суду ( Гаага) не може бути розглянутий на підставі міжурядової угоди від 27 листопада 1998 між Росією та Україною про заохочення та взаємний захист інвестицій . Відповідно, угода не може служити підставою для формування арбітражу для врегулювання спору », - повідомила РБК прес -служба Мін"юсту, уточнивши , що міністерство ознайомлено з позовом .
У відомстві зазначили , що угода не може служити підставою для формування арбітражу для врегулювання спору.
Стаття 9 угоди , на яке посилається Мін"юст , каже, що інвестор з однієї з країн, що підписали його , може звернутися в міжнародний арбітраж з позовом до іншої країни про захист своїх інтересів.
Приватбанк - найбільший комерційний банк України і займає близько 15% всієї банківської системи країни. Після входження Криму і Севастополя до складу Росії в березні 2014 року, Приватбанк позбувся бізнесу на півострові. У регуляторі дії Росії вважають рейдерським захопленням .
Приватбанк заснований в 1992 році його нинішніми власниками Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським - засновником найбільшої на Україні промислово-фінансової групи «Приват». За даними «Форбс Україна » на 2014 рік, Коломойський посідає четверте місце серед найбагатших бізнесменів країни зі статком $ 2,4 млрд.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!