Звернення Савченко до Генерального секретаря ООН , президенту ПАРЄ, голові Європарламенту . документ

16 июля 2015 - newsdoneck

Українська льотчиця , нардеп просить у політиків допомоги у зв"язку з перенесенням її справи на розгляд до суду міста Донецьк Ростовської області.
Звернення Савченко опублікував її адвокат Марк Фейгін .
Зокрема, льотчиця повідомляє, що розгляд її справи переносять в Донецьк Ростовської області - " перевалочний пункт для переправи російської зброї і проросійських сепаратистів у так звані ЛНР і ДНР на територію України. Там постійно перебувають тисячі людей , вом числі збройних , які їдуть воювати в Україна " .
За словами Савченка , її юристи постійно отримують погрози з боку прихильників невизнаних республік на сході України.
"Моя сестра Віра Савченко , головний свідок захисту, і моя мати Марія Савченко , яка хоче бути присутнім на суді, напевно, будуть знаходиться в небезпеці ", - написала політик.
У зв"язку з цим вона просить звернутися до керівництва РФ із проханням забезпечити безпечні умови проведення розгляду її справи в суд міста Москва .
Нагадаємо,
Міністерство закордонних справ України висловило протест російській стороні проти перекваліфікації справи льотчиці , народного депутата 34- річної Надії Савченко. 6 липня Слідчий комітет РФ звинуватив Надію Савченко в безпосередньому вбивстві двох російських журналістів на Донбасі, а не в пособництві , як формулювали раніше. Їй загрожує довічне ув"язнення.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!